Cesurbend Makina Yedek Parça İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

2005 yılında temelleri Bursa’da atılan firmamız bu tarihten itibaren boru ve profil bükme makinaları alanında hizmet vermektedir. Bu alanda kendini ispat ettikten sonra kurtağzı açma makinaları üretimine de başlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir.2014 yılından itibaren de Cesurbend markasıyla “Güvenin, çünkü CESURBEND yapıyor…” sloganında da belirtildiği gibi  güven ve dürüstlüğü ilke edinerek üretime devam etmiştir.Metalin şekillendiği her alanda olmak için çalışmalar sürdürülürken,araştırma ve geliştirme üzerinde sürekli çalışarak kendini yenileyen firmamız müşteri taleplerini de hızlı ve kaliteli olarak karşılamaya da özen göstermektedir.

Genel itibariyle hastane ekipmanları, mobilya sektörü, tarım makinaları sektörü, park ve bahçe ekipmanları, eğitim araç ve gereç sektörü, yat-gemi sektörü, inşaat sektörü, otomotiv sektörü, gıda ekipmanları sektörü, ısıtma ve soğutma gibi sektörler başta olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.
Cesurbend markası altında; hidrolik sıkma boru bükme makinaları, malafalı-malafasız boru ve profil bükme makinaları, çift kafa boru ve profil bükme makinaları, üç toplu boru ve profil kıvırma makinaları, boru polisaj makinaları,boru ucu form makinaları, yatay pres makinaları, sıvama tipi profil bükme makinası ile aksesuar ve yedek parça üretimi konusunda yerli ve yabancı müşterilerimiz için dünya standartlarına uygun makinalar üretmeye devam etmektedir.

Firmamız Bursa’da üretilen ürünlerin kalitesini ülke dışındaki firmalara da yansıtmaktadır. İhracat yapılan ülkeler arasında Hollanda, A.B.D., Özbekistan, Polonya, İngiltere, Katar, B.A.E., İrlanda,Kosova,Ürdün,Afganistan,Güney Afrika,Sırbistan, Estonya, Almanya, Hindistan, Litvanya, Romanya, Gürcistan, Fransa, Arnavutluk, Azerbaycan, Kırgızistan, Bulgaristan, Kuveyt, Irak, İsrail, Cezayir, Fas, Tunus, Danimarka gibi ülkeler sıralanmaktadır.

2017 yılında Bravebend markasını da bünyesine katan firmamız yaptığı işin sonuna kadar arkasında olan bir ahlak anlayışını hiçbir zaman unutmamaktadır.
Cesurbend-Bravebend markaları ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım gösterek müşterilerle arasındaki fiziksel mesafeyi kaldırarak düşünce, istek ve beklentilerin paylaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Firmamız merkezi Bursa’da olan 1000 metrekarelik fabrikada üretime devam ederek, müşteri taleplerini en hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.